Sam decydujesz, za ile kupujesz!

Drzwi szklane przesuwne na wymiar

Funkcjonalne, nowoczesne i stylowe rozwiązania? Prezentujemy interesującą ofertę na drzwi szklane przesuwne, które produkowane są w Poznaniu – na wymiar, przy wykorzystaniu wysokiej jakości szkła hartowanego. Dostępne są w dwóch wariantach – drzwi ze szkła bezbarwnego, przeźroczyste lub drzwi szklane matowe, zapewniające nieco więcej prywatności. Realizujemy indywidualne zamówienia, zgodnie z preferencjami klientów, oferując im drzwi przesuwne szklane będące odzwierciedleniem ich oczekiwań. Zajmujemy się realizacją kompleksowej usługi – od przeprowadzenia pomiarów, przez wykonanie projektu, po specjalistyczny montaż. Zapewniamy także profesjonalną obsługę posprzedażową, w tym prace serwisowe.

Drzwi szklane przesuwne – do pokoju, kuchni, łazienki

Drzwi szklane przesuwne stają się coraz częstszym rozwiązaniem, wybieranym przez klientów indywidualnych. Dzięki eleganckiemu designowi pełnią także funkcję dekoracyjną i świetnie komponują się z innymi materiałami. Drzwi przesuwne szklane to doskonałe rozwiązanie także do niewielkich pomieszczeń – dzięki swojej konstrukcji pozwalają zaoszczędzić miejsce.

Drzwi szklane przesuwne – do biura

Uniwersalny charakter przesuwnych drzwi szklanych sprawia, że prezentują się efektownie w każdym wnętrzu – także w przestrzeni biurowej. Drzwi przesuwne szklane, produkowane na wymiar, doskonale sprawdzają się zarówno do gabinetów, jak i do sal konferencyjnych. Stanowią nowoczesny akcent, wpływają na pozytywny wizerunek firmy, a przy tym są praktycznym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać drzwi przesuwne szklane?

Drzwi szklane przesuwne, jakie produkujemy w Poznaniu, stanowią odpowiedź na potrzeby klientów. Pozwalają uzyskać większą funkcjonalność, estetykę, jak i większe bezpieczeństwo wnętrza budynku. Drzwi ze szkła hartowanego są odporne na uszkodzenia, a także są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Zapewniamy montaż drzwi szklanych przesuwnych na terenie Poznania i okolic (do 80 km). Zapraszamy do kontaktu!

    Przykładowe realizacje

    Skontaktuj się z nami

    Formularz kontaktowy

    Wyślij Zapytanie