Sam decydujesz, za ile kupujesz!

Szkło Lacobel na wymiar

Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości szkło Lacobel. To jedno z najbardziej efektownych rozwiązań stosowanych w nowoczesnych wnętrzach. Nasza firma produkuje szkło Lacobel w nowoczesnym i w pełni wyposażonym parku maszynowym w Poznaniu. Docinamy je na wymiar, przy zachowaniu wszelkich wymagań zawartych w zamówieniu klienta.

Szkło Lacobel – poznańska firma Baumax

Szkło Lacobel z poznańskiej firmy Baumax nie tylko ożywia pomieszczenia, ale także dodaje im elegancji. Jego niewątpliwą zaletą jest między innymi niezwykle łatwe czyszczenie. Przy użyciu środków do mycia szyb szkło Lacobel w kilka chwil będzie lśniło – bez smug i zacieków. Szkło Lacobel z naszej oferty jest dostępne w różnych kolorach. Klientom zapewniamy kompleksową usługę: w jej skład wchodzi przede wszystkim bezpłatne wykonanie pomiarów, a także przygotowanie kompletnego projektu. Dodatkowo oferujemy fachowy montaż w miejscu wskazanym przez klienta.

Szkło Lacobel jest nazywane także lakierowanym dekoracyjnym szkłem. To doskonała alternatywa dla płytek, kafli czy drewna. Idealnie pasuje do pomieszczeń, w których panuje wilgoć – jak łazienka oraz kuchnia. Można je także zastosować we frontach szafek. Kolejną zaletą szkła Lacobel jest także fakt, że na powierzchni nie zbierają się bakterie oraz grzyby. To właściwość, dzięki której miliony ludzi na całym świecie zdecydowały się umieścić szkło Lacobel w kuchni, w której liczy się czystość. Nasza firma oferujemy wytrzymałe szkło, które jest także odporne na czynniki mechaniczne. Warianty z grubością 2 mm nie są polecane do kuchni i łazienki – rekomendujemy zastosowanie ich jako szkła dekoracyjnego.

Sprzedajemy także inne szkło na wymiar w Poznaniu, w tym szkło laminowane oraz szkło z nadrukiem. Jeżeli zależy Ci na kompleksowej usłudze oraz najwyższej jakości kupowanego szkła, skontaktuj się z nami.

 

    Przykładowe realizacje

    Skontaktuj się z nami

    Formularz kontaktowy

    Wyślij Zapytanie