Sam decydujesz, za ile kupujesz!

Szkło OptiWhite

Szkło OptiWhite to całkowicie bezbarwne szkło, znane także jako Diamant, Ultra oraz Clear. Całkowite odbarwienie szkła uzyskuje się poprzez obniżenie zawartości żelaza w masie szklanej. Szkło OptiWhite, dostarczane przez naszą poznańską firmę Baumax, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie klientowi zależy na maksymalnej przezroczystości, pozbawionej zielonego odcienia. Od podobnego szkła float różni się tym, że jest całkowicie odbarwione, zapewniając najwyższą przejrzystość.

Szkło OptiWhite – poznańska firma Baumax

Szkło hartowane OptiWhite bardzo łatwo utrzymać w czystości. Z tego powodu polecamy je do blatów kuchennych oraz łazienki. Naszymi klientami zajmujemy się kompleksowo - oferujemy bezpłatne wykonanie pomiarów oraz przygotowanie kompletnego projektu. Nasi profesjonaliści zapewniają fachowy montaż w miejscu wskazanym przez klienta.
Szkło OptiWhite najlepiej sprawdzi się w:

  • kabinach prysznicowych,
  • drzwiach szklanych (również jako elementy przeszkleń),
  • blatach,
  • ściankach działowych w domu lub biurze.

Sprzedajemy także inne szkło na wymiar w Poznaniu, w tym szkło laminowane oraz szkło Lacobel na wymiar. Zależy Ci na kompleksowej usłudze oraz najwyższej jakości kupowanego szkła? W takim razie zadzwoń do nas! Zajmiemy się Tobą kompleksowo i zaproponujemy bezpłatne zebranie pomiarów oraz wycenę.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wyślij Zapytanie