Sam decydujesz, za ile kupujesz!

Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar, dostępne w naszej ofercie, są ciekawą alternatywą dla standardowych konstrukcji produkowanych na masową skalę. Spełniamy indywidualne potrzeby klientów, podkreślając w ten sposób ich wyjątkowość. Nasze produkty skierowane są przede wszystkim do osób, które doceniają oryginalne rozwiązania, takie jak na przykład ścianki bezramowe, a także drzwi przesuwne lub wahadłowe. Każdy produkt wykonywany jest na zamówienie, z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 6-8 mm.

Kabiny prysznicowe na wymiar Poznań

Oferujemy różne rodzaje zabudowy szklanych kabin prysznicowych dla klientów z Poznania i całej Wielkopolski, wśród których można wyróżnić modele:

  • z brodzikiem (głębokim lub klasycznym),
  • bez brodzika,
  • prostokątne,
  • przyścienne,
  • wolnostojące,

Do ścianek prysznicowych na wymiar możliwe jest dopasowanie nowoczesnych okuć, które są u nas dostępne w rozmaitych wzorach i kształtach. Stanowią znakomite uzupełnienie każdej szklanej konstrukcji. Co ważne – całość jest profesjonalnie uszczelniona dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy uszczelek i profili.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa niestandardowe kabiny prysznicowe na wymiar wyróżniające się ciekawym designem. Stosujemy zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne rozwiązania konstrukcyjne. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją oraz do składania zamówień.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wyślij Zapytanie