Sam decydujesz, za ile kupujesz!

Ścianki szklane na wymiar

Ścianki szklane oferowane przez firmę Baumax gwarantują nie tylko przejrzysty i funkcjonalny podział powierzchni, ale także dodają wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Ściany ze szkła stanowią skuteczną izolację optyczną i akustyczną. Takie parametry sprawiają, że rozwiązanie to szczególnie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, zarówno w małych firmach, jak i w korporacjach. Szklane ścianki na wymiar stwarzają warunki do pracy w skupieniu i w komfortowych warunkach. Odpowiednia grubość szklanej tafli zapewnia trwałość i solidność konstrukcji ze szkła.

Ścianki ze szkła Poznań

Ścianki ze szkła dedykowane konkretnej przestrzeni: wybierz wymiar, kolor, grubość szkła. Ścianki są odpowiednie również dla przedsiębiorstw usługowych, na przykład do sklepów, którym zależy na tym, aby wygląd firmowego wnętrza dodatkowo podwyższał prestiż ich działalności. Szklane ścianki na wymiar optycznie powiększają przestrzeń sal konferencyjnych, pomieszczeń szkoleniowych czy gabinetów. Mogą być szklane, przesuwne, bądź działowe. Pomimo dużej masy konstrukcji, ściany ze szkła zachowują lekki i estetyczny wygląd. Posiadamy wiele realizacji na terenie Poznania i nie tylko.

Wszystkie elementy wykonywane są na zamówienie, dlatego klient może samodzielnie dobrać kolor czy rodzaj szkła.

Baumax: Najlepsze konstrukcje szklane z Poznania

Styl, funkcjonalność i trwałość to najważniejsze atuty proponowanych elementów szklanych. Z pewnością spełnią one oczekiwania architektów, budowlańców i projektantów wnętrz. Klienci zainteresowani wykonaniem ścianki ze szkła na zamówienie mogą spodziewać się:

  • - profesjonalnych pomiarów,
  • - precyzyjnego projektu,
  • - montażu przez fachowców, podczas którego duży nacisk kładzie się na dokładność, bezpieczeństwo i czystość,
  • - indywidualnego podejścia do każdego zlecenia,
  • - profesjonalnego doradztwa w doborze optymalnych rozwiązań, w tym na przykład odpowiednich okuć do konstrukcji szklanej,
  • - życzliwej atmosfery.

Firma Baumax zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą ścianek szklanych na wymiar w atrakcyjnych cenach.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wyślij Zapytanie